אודות

ליאת בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר. במהלך שנות עבודתה ליאת אימצה גישה עיצובית בדגש על שימוש בחומרים איכותים, עבודה וגימור מוקפדים , הקו המנחה אותה בעיצוביה הוא- יצירה אלגנטית תוך שמירה על פשטות ונוחות בעיצוב הבגד.

ליאת עוסקת בעיצוב שמלות כלה מתוך רצון ליצור בגד שיסמל שמחה ואהבה בטאץ׳ אישי. הקו המאפיין את שמלות הכלה, הוא רומנטי ונשי עם ״טוויסט״ , השמלות יחודיות בעבודת היד, ברקמות, בצבעוניות ובאיכות הבלתי מתפשרת של התפירה וחומרי הגלם.

האני מאמין של ליאת הינו : יצירה של שמלה יחודית תוך הענות לצורך של כלות רבות להנות מתהליך בחירת השמלה ולהיות שותפות בעיצוב השמלה והתאמתה לאופי האירוע ולאופיה המיוחד של כל אחת. או במילים של ליאת :״הכלות שמגיעות אלי מחפשות משהו שונה,אישי,שמלה אשר לא נלבשה וגם לא תילבש ע״י אף אחת אחרת, ומהרגע הראשון נוצרה במיוחד עבורן ועבור האירוע שלהן.״

תהליך העיצוב גם הוא הוא אישי וייחודי : ליאת נפגשת עם הכלה על מנת להבין ולהקשיב לרצונות של כל אחת ומה שמתאים לה. היא מנצלת את הידע , המיומנות וההבנה של תהלכים אופנתים בתחום , מהארץ ומהעולם ומעצבת לכל כלה את השמלה המתאימה לה ביותר.

עצם התהליך שעוברת כל כלה, בעיצוב והתאמת השמלה, הוא זה שהופך את השמלה של הכלה לכל כך מיוחדת ו "one of a kind"״.


* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים